napis-o firmie

logo2

Nasza firma jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Co roku pręznie się rozwijamy zdobywając jednocześnie zaufanie i nowych klientów. Do naszej firmy należy również sieć sklepów spożywczych "PTAK" pod logiem sieci handlowej "ABC".

Kompleks rekreacyjny naszej Agroturystyki oddalony jest 1km od siedziby gdzie w centrum wsi w budynku mieszkalnym posiadamy bazę noclegową.

AGROTURYSTYKA HUBERTÓWKA - to idealne miejsce na imprezy rodzinne tj. komunie, zjazdy rodzinne, pikniki, kuligi oraz na imprezy firmowe tj. spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, szkolenia i kursy, zjazdy klasowe, przyjęća biesiadne, bankiety, ogniska oraz imprezy tematyczne.

OFERUJEMY WYJĄTKOWE MIEJSCE NA TWOJĄ IMPREZĘ
LUB WYPOCZYNEK

SAM 1488 SAM 1503

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompleks o powierzchni 6000m2. Teren przylega do lasu, a jego ogromnym atutem jest zaciszne otoczenie i przyroda, zachęcające do spaceru, złapania oddechu w czasie zabawy, odpoczynku.

SAM 1429 SAM 1498

Zapraszamy do miejsca, gdzie nic nie przeszkodzi w koncentracji nad ważnymi tematami. Las, odgłosy ptaków oraz możliwość bliskiego obcowania z otaczająca przyrodą sprawią, że szybko Państwo zregenerują siły, nabiorą energii do dalszego działania.

SAM 1494 SAM 1504

Za przystępną cenę spędzą Państwo miło czas w niebanalnym miejscu. Naszym atutem jest również dogodny dojazd ? odległość od granic Krotoszyna to zaledwie 15 km. Wśród pól i lasów przywitają Was przyjazne klimaty i ciepła atmosfera. Jest to miejsce, gdzie można odzyskać spokój, zauważyć pory roku, cieszyć się ciszą.

SAM 1548 SAM 1579

 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne "Hubertówka" to firma  rodzinna z wieloletnią tradycją.

Nasze Gospodarstwo nastawione jest głównie na zapewnienie gościom ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta.
Mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas miejsce, które na zawsze pozostanie w Państwa pamięci ze względu na liczne oferowane atrakcje i rozrywki, jak również miłą atmosferę panującą w naszym gospodarstwie agroturystycznym.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego we wsi Ruda.
Hubertówka (Grzybek) - to idealne miejsce na imprezy rodzinne tj. komunie, zjazdy rodzinne, pikniki, kuligi oraz na imprezy firmowe tj. spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, szkolenia i kursy. Zajmujemy się również organizacją zjazdów klasowych, przyjęć biesiadnych, bankietów, ognisk oraz imprez tematycznych.
Zapewniamy również oprawę muzyczną i catering!